Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy

Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy - vratkový formulář

Dokument "Odstoupení od smluvy" můžete stahnout ve formát DOC (microsoft word) zde.

Vrácení zboží 1- 14 dne od nákupu. Zboží nesmí být použité, v původním stavu , nenošené ! Se všemi visačkami a originálními obaly.

V opačném stavu si můžeme něco strhnout z původni ceny.

Aby jste tomuto předešli zastavte se u nás na výdejně, vše si v klidu a zdarma vyzkoušejte. Vrácení zboží přes naši výdejnu - ( adresa v kontaktech ) --- ZDARMA.

Náklady na vrácení zboží :
Je- li vše v pořádku, vracíme našim zákazníkům plnou částku za zboží  a nejlevnější způsob dopravy, který nabízíme ! Dopravu zboží k nám si zákaznik hradí sám ( čl. 5.3 ). 

Doporučujeme využít naši výdejnu - vrácení zboži zdarma !

 

Kupující:

Jméno a příjmení:

Bydliště:

(případně e-mail, tel. číslo):

 

Adresát:

Prodávající: Žaneta Maxová

IČ: 70574944

Se sídlem: Nad Ryšánkou 2079/6, 147 00, Praha 4 – Krč

 

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

 

Dne.............................jsem si na Vašich internetových stránkách/v internetovém obchodě attractivefashion.cz objednal zboží.............................., číslo objednávky.............................., v hodnotě..............................Kč. Objednané zboží jsem obdržel dne..............................

 

Na základě ust. § 1829 odst. 1 ve spojení s ust. § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, využívám svého zákonného práva a odstupuji od kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím internetu, která se týká výše uvedeného zboží, jež Vám s tímto dopisem zasílám zpět, a zároveň Vás žádám o poukázání kupní ceny ve výši..............................Kč na můj bankovní účet číslo........................... nejpozději do 14 dnů od doručení tohoto odstoupení od smlouvy.

 

V.............................. dne..............................

 

Jméno a příjmení spotřebitele

             (podpis) 

 

Přílohy:

Doklad o koupi