Druhy a typy kalhot

Existuje několik různých typů kalhotových nohavic, z nichž každý má své vlastní charakteristické rysy. Níže jsou uvedeny nejčastější typy kalhotových nohavic:

  1. Úzké nohavice - Úzké nohavice jsou kalhoty, které jsou úzké po celé délce nohavic. Tyto nohavice obvykle těsně obepínají nohy a jsou vhodné pro sportovní a trendy outfit.

  2. Široké nohavice - Široké nohavice jsou kalhoty, které mají velmi volné nohavice. Tyto nohavice obvykle začínají u pasu úzké a postupně se rozšiřují směrem k dolní části. Tyto nohavice jsou vhodné pro volnočasové a plážové outfity.

  3. Bootcut nohavice - Bootcut nohavice jsou kalhoty, které jsou úzké v horní části nohavic, ale postupně se rozšiřují směrem k dolní části, aby se vešly do bot. Tyto nohavice jsou vhodné pro každodenní nošení.

  4. Flared nohavice - Flared nohavice jsou kalhoty, které mají velmi široké nohavice, které se rozšiřují od kolene dolů. Tyto nohavice jsou vhodné pro nošení na slavnostní události.

  5. Palazzo nohavice - Palazzo nohavice jsou kalhoty, které mají velmi široké nohavice od pasu dolů. Tyto nohavice jsou obvykle vyrobeny z lehkých a prodyšných materiálů, jako je například bavlna nebo viskóza, a jsou vhodné pro letní dny.

  6. Tapered nohavice - Tapered nohavice jsou kalhoty, které jsou úzké v horní části nohavic, ale postupně se zužují směrem k dolní části. Tyto nohavice jsou vhodné pro sportovní aktivity nebo každodenní nošení.

  7. Joggingové nohavice - Joggingové nohavice jsou volné a pohodlné nohavice, které jsou obvykle vyrobeny z bavlny nebo polyesteru. Tyto nohavice mají často pružný pas a volné nohavice, které se zužují u kotníků. Jsou určeny pro sportovní aktivity nebo každodenní nošení.
  8. Joggery - Joggery jsou nohavice, které jsou kombinací kalhot a legín. Jsou obvykle vyrobeny z elastických a prodyšných materiálů, jako je například lycra nebo elastan. Tyto nohavice jsou vhodné pro sportovní aktivity, jako je například běhání nebo jóga.

    

  9. Plátěné nohavice - Plátěné nohavice jsou kalhoty, které jsou obvykle vyrobeny z těžších materiálů, jako je například bavlna nebo kepr. Tyto nohavice mají volné nohavice a jsou vhodné pro venkovní aktivity, jako je například táboření nebo turistika.

  10. High-waist nohavice - High-waist nohavice mají vysoký pas, který sahá až nad boky. Tyto nohavice jsou vhodné pro každodenní nošení nebo slavnostní události a mohou být v různých střizích, délkách a materiálech.

    

   Každý typ kalhotových nohavic má své vlastní charakteristiky a využití, a výběr správného typu nohavic závisí na vašem stylu, příležitosti a pohodlí.

    
    
    

Každý typ kalhotových nohavic má své vlastní charakteristiky a využití. Výběr správného typu kalhotových nohavic závisí na vašem stylu, příležitosti a pohodlí.